Spots
NederlandsEnglish
Meld u aan voor de SPOTS nieuwsbrief
Leeuw, Afrikaanse - HarmJan Bloem - 04
mainKader
< Vorige

Bevriende stichtingen en organisaties

Hieronder een overzicht van websites waar u meer informatie over tal van andere onderwerpen en organisaties kunt terugvinden.

Stichtingen voor katachtigen en carnivoren (buitenland)
Action for cheetahs in Kenya: http://www.actionforcheetahs.org/
Tsavo Cheetah Project Kenia: http://tsavocheetahproject.blogspot.com/
AfriCat North: http://www.okonjima.com/content/africat_north
Cheetah Conservation Botswana (CCB): www.cheetahbotswana.com
Conservation CATalyst: http://www.conservationcatalyst.com/
Cheetah Conservation Fund (CCF): www.cheetah.org
Iranian Cheetah Society (ICS): www.wildlife.ir/
Leopard Conservation Project: http://www.leopardcon.co.za/index.html
N/a'an ku sê: www.naankuse.com/ 
North African Big Carnivore Stichting (NABCS): Facebook, website
Rewilding Foundation: www.rewildingfoundation.org/
Stichting voor de leeuw (westelijk/oostelijk Afrika): www.leofoundation.org/
Painted Dog Conservation: www.painteddog.org/
Stichting Painted Dog Conservation: http://www.painteddogconservation.nl/
Tigris foundation, de Nederlandse stichting die zich inzet voor de ernstig bedreigde Amoerluipaard en Amoertijger: www.tigrisfoundation.nl/cms/publish/content/showpage.asp?themeid=1

Stichtingen tegen canned hunting en knuffelfarms
Campaign against canned hunting: www.cannedlion.org/
Drakenstein Lion Project: www.lionrescue.org.za/playwithcubs.htm
Saving The Lion: www.savingthelion.org/
VIER VOETERS: http://www.vier-voeters.nl/

Andere stichtingen die zich inzetten voor dieren
Bring the elephant home: http://www.bring-the-elephant-home.nl/nl/
Dierbewustleven: www.dierbewustleven.nl .
Jane Goodall (chimpansee): www.janegoodall.nl/
Orangutan Rescue: www.orangutanrescue.nl
Stichting Pongo (orangutan): www.orangutan.nl/
Stichting Stop Dierenleed Nederland: www.stopdierenleednederland.org
Vrienden van de olifant: http://www.olifanten.org/
WAR International: http://war-international.org/ 
Bears in Mind (voorheen Alertis), www.bearsinmind.org

Touroperators die actief betrokken zijn bij SPOTS en haar projecten
Fair Mundo Travel: www.fairmundotravel.nl
FOX Vakanties: www.fox.nl/
Going Africa Safaris (Africat North, CCF): www.goingafrica.com/
All For Nature: www.allfornature.nl
TravelMood: http://www.travelmood.nl

Touroperators die onze projecten bezoeken
Africa Miracles (Africat): www.africamiracles.nl
All for Nature (Africat North & CCF): http://www.allfornature.nl/
BMS travellers (CCF, Africat & N/a'an ku sê): www.bms-travellers.nl/
De Jong Intra: www.dejongintra.nl/
Expeditie Kroost en Co (CCF): http://www.expeditiekroostenco.nl/
Explore Namibia Exclusive (Africat): www.namclusive.com
Fair Mundo Travel (CCF 7 Africat): www.fairmundotravel.nl
Green Journeys (Africat): www.greenjourneys.nl
H3 Reizen (CCF & Africat): www.h3reizen.nl
Miles Travel: www.MilesTravel.com
Namibia on line (CCF): www.namibieonline.nl/
Oryx (AfriCat): www.oryxprivatetours.nl
Sawadee (CCF): www.sawadee.nl/
SNP (Africat North), www.snp.nl
Talisman (Africat): www.talisman.nl/
Thika travel (Africat): www.thikatravel.com/
Tico Reis Consult (Africat): www.tico.nl
Tongasabi (Africat): www.tongasabi.nl
Tour Africa (Africat): www.tourafrica.nl
Untamed Wildlife (Africat): www.untamedwildlife.com
Vamonos (CCF): www.vamonos.nl
Wereldcontact (Africat): www.wereldcontact.nl
WRC Reizen (CCF, Africat & N/a'a ku sê): www.wrc.nl
Rondreis met kinderen (geeft een overzicht van avontuurlijke en kindvriendelijke rondreizen): www.rondreiskinderen.nl/

Meer informatie over Zuid-Afrika
Op de website www.reisnaarzuidafrika.nl kun je allerlei informatie vinden over reizen naar dit schitterende land. Reisvoorbereidingen, benodigdheden en tips & tricks. Altijd handig om hier even te kijken. 

Goede doelen op een rij
Goede-doelen: http://goede-doelen.startkabel.nl/

Overige sites
ARKive: http://www.arkive.org/ is een website waar je heel veel informatie vindt over allerlei plant- en diersoorten. De doelstelling van ARKive is:
Wildlife films and photos are vital weapons in the battle to save the world's endangered biodiversity from the brink of extinction. So, with the help of the world’s best filmmakers, photographers, conservationists and scientists, ARKive is creating the ultimate multimedia guide to the world's endangered species.
Qwiki: http://www.qwiki.com/q/#!/Cheetah. Vul een dier naar keuze in bekijk filmpjes en foto's en luister naar de uitleg.